Oferta noclegowa

Oferta eventowa

  1. Strona główna
  2. Lotnisko
  3. Oferta eventowa

Niezapomniane wydarzenia

Na lotnisku Warszawa-Babice, należącym do Centrum Usług Logistycznych, mogą się odbywać wyjątkowe spotkania np. o charakterze kulturalnym, sportowym lub handlowym, nawet dla bardzo dużej liczby gości.

Na  terenie lotniska odbyły się duże koncerty światowych gwiazd jak Michael Jackson, Madonna czy AC/DC, a najlepsi kierowcy  rywalizowali w ramach odcinków specjalnych  „Rajdu Barbórka”. Teren lotniska był także prawdziwym poligonem dla próby ludzkich sił w  zawodach Runmageddon. Ten wyjątkowy obiekt  to jedno z nielicznych miejsc na terenie Warszawy, które daje szeroki wachlarz możliwości np. do nakręcenia scen do filmów czy reklam.

Poza tym, wszystkie obiekty CUL są otwarte nawet na najbardziej nietypowe wymagania. Dzięki wielu bardzo dobrym lokalizacjom, oferujemy szerokie możliwości do nadania niepowtarzalnego charakteru poszczególnych wydarzeń. Zachęcamy również do organizacji u nas imprez outdoorowych. Wyjazdy w teren i aktywności na świeżym powietrzu wpływają na wzmocnienie relacji w zespołach współpracowników, a także z klientami i kontrahentami. 

Nasze usługi

Skorzystaj z naszych uslug i zaplanuj swój pobyt

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij