Oferta noclegowa
  1. Strona główna
  2. O nas
  3. O CUL

Centrum Usług Logistycznych

Centrum Usług Logistycznych należy do sektora finansów publicznych i specjalizuje się w działalności hotelarskiej, restauracyjnej oraz cateringowej. W skład firmy wchodzą dwa hotele w Warszawie, 17 ośrodków szkoleniowo-wypoczynkowych oraz obiekty świadczące usługi hotelarskie, zlokalizowane na terenie całej Polski. CUL zatrudnia ponad 300 pracowników, a  oferta stanowi jedną z największych w kraju baz noclegowych i liczy ponad 2000 miejsc.

W obiektach CUL można organizować spotkania o charakterze służbowym, szkolenia i imprezy firmowe dla grup do 200 osób. Przygotowywane są również przyjęcia okolicznościowe o charakterze prywatnym. 

W ramach grupy Centrum Usług Logistycznych funkcjonuje także Lotnisko Warszawa-Babice, przeznaczone do obsługi ruchu statków powietrznych lotnictwa państwowego oraz cywilnego.
 
Ponadto, na terenie lotniska istnieje możliwość organizacji imprez masowych do 100 tysięcy uczestników, o charakterze kulturalnym, sportowym lub handlowym. Ogromna przestrzeń wykorzystywana jest także na plany zdjęciowe, filmowe i reklamowe oraz do przeprowadzania szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i doskonalenia techniki jazdy samochodem.
 
Atutami firmy są przede wszystkim lokalizacje obiektów. Hotele i ośrodki są położone w znanych kurortach blisko morza, szlaków górskich  oraz w centrach dużych miast. Elastyczna, całoroczna oferta kierowana jest zarówno do firm, jak i do klienta indywidualnego. 

Nasze usługi

Skorzystaj z naszych uslug i zaplanuj swój pobyt

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij